Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Ninjago 70643 Chrám vzkriesenia Zväčšiť

LEGO Ninjago 70643 Chrám vzkriesenia

02748

Nový produkt

Preskúmaj tajuplný Chrám vzkriesenia!

Viac detailov

69,90 € s DPH

Detaily

Preskúmaj tajuplný Chrám vzkriesenia!

Preskúmaj chrám Vzkriesenia s Coleom, Lloydom... a tajomným dieťaťom! Vyhýbaj sa kostlivcovi a zabráň svojmu uväzneniu v pavúčom väzení. Objav Oniho masky skryté za otáčavými stenami. Zhoď pána E a Chopper Maroona do padacích dvier pred tým, ako sa im podarí ukoristiť vzácne masky. Dokážeš zastaviť Garmadonových synov v premene chrámu z dobrého na zlý a oživení Lorda Garmadona?

Súčasťou je 7 minifigúrok: Cole, Lloyd, Harumi, Hutchins, Pán E, Chopper Maroon, Lord Garmadon a tajomné dieťa.
Chrám vzkriesenia má 2 poschodia, strechu s funkciou premeny dobrého na zlé a komnatu vzkriesenia Lorda Garmadona.
Spodné podlažie obsahuje modré podstavce v štýle vody, trstinu, vstupný mostík, otváracie steny, zostaviteľného kostlivca, otváracie pavúčie väzenie s veľkosťou pre minifigúrku, debnu s kopijou, sai, meč a kendo masku a 2 vonkajšie vlajky.
Horné podlažie má balkón so zábradlím, 2 vonkajšie lampášové dekorácie, 3 Oniho masky – masku nenávisti, masku podvodov a masku pomsty, pričom 2 masky sú ukryté za otáčavými stenami a 2 funkcie padacích dvier.
Aktiváciou funkcie premeny strechy z dobrej na zlú získa chrám zlovestnú fasádu a odhalí sa komnata vzkriesenia Lorda Garmadona s podstavcom na minifigúrku Lorda Garmadona a 2 priesvitnými plameňmi.
Zo zbraní tu nájdeš Coleovo kladivo a 2 katany, Lloydov meč a 2 katany, Hutchinsovu palicu, 2 katany Pána E a katanu a hasák

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (18):