Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Juniors 10762 Bellin čas na príbehy Zväčšiť

LEGO Juniors 10762 Bellin čas na príbehy

02902

Nový produkt

Disneyho princezná Belle číta svojim priateľom na hrade zvieraťa!

Viac detailov

14,70 € s DPH

Detaily

Vypočuj si čarovný dobrodružný príbeh so stavebnicou LEGO Juniors 10762 Bellin čas na príbehy, ktorý Disneyho princezná Belle číta svojim priateľom na hrade zvieraťa! Daj si čaj s pani Pottsovou, než zbalíš vozík, pomôž nastúpiť Chipovi a vydaj sa do parku. Zatancuj si s Cogsworthom na čarovnom stole po čajovom večierku a vydaj sa späť do veže, kde si môžeš prečítať špeciálny príbeh Kráska a zviera od Disneyho so svojimi obľúbenými hračkami LEGO Disney Princess!

Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Belly, zostaviteľná figúrka Cogswortha plus figúrky Chipa a pani Pottsovej. Princeznin hrad má steny z kociek pre začiatočníkov, otočnú platformu, okno s priehľadnou dekoráciou ruže a hradný balkón. Ďalej obsahuje park s otočným piknikovým stolom, zostaviteľnou vodnou fontánou a vozíkom. Medzi doplnkami nájdeš knihu rozprávok s otváracím obalom, ručné zrkadlo a croissant plus zostaviteľnú tortu a kúzelnú ružu v skle.

Zatoč princeznú Bellu na hradnej platforme, kým číta o princovi v knihe rozprávok. Nalož vozík a vydaj sa do parku na čajový večierok. • Postav Chipa, pani Pottsovú a Cogswortha na otočný piknikový stôl a zabavte sa.

Stavebnice LEGO Juniors sú jednoducho zostaviteľné modely so základňou z kociek pre začiatočníkov a obsahujú jednoduchý návod na pomoc deťom s rýchlym stavaním a hrou. Stavebnicové hračky LEGO Juniors sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO na tvorivé stavanie.

Princeznin hrad meria viac než 13 cm na výšku, 6 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Podstavec s piknikovým stolom meria viac než 4 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Počet dielikov: 87 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):