Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Juniors 10765 Arielin podvodný koncert Zväčšiť

LEGO Juniors 10765 Arielin podvodný koncert

02901

Nový produkt

Zajazdi si s Disneyho princeznou Ariel v jej kráľovskom kočiari s delfínmi

Viac detailov

13,30 € s DPH

Detaily

Zajazdi si s Disneyho princeznou Ariel v jej kráľovskom kočiari s delfínmi, než začne LEGO Juniors 10765 Arielin podvodný koncert! Stretni sa s Flounderom a nájdi tajomnú truhlicu plnú pokladov. Potom sa vydaj späť do hradu na Arielin koncert, kde Sebastian nedočkavo čaká na začiatok vystúpenia. S obľúbenou LEGO | Disney Princess je vždy zábava!

Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Ariel plus figúrky Floundera, Sebastiana a delfína. Obsahuje kočiar z kociek pre začiatočníkov a sedadlo pre Ariel. Táto zábavná stavebnica tiež obsahuje oblúk s dekoráciou koruny, pódium s mikrofónom a morskými riasami, otváraciu truhlicu s pokladom a miestom pre Floundera na vrchu a súpravu bicích s miestom pre Sebastiana. Medzi doplnkami nájdeš ďalekohľad, diamant, pohár, zostaviteľnú truhlicu s pokladom a súpravu bicích. Naveď delfína cez oblúk a vysaď Ariel vedľa pódia. Otvor truhlicu s pokladom a preskúmaj najnovšie Arieline objavy. Postav Ariel na pódium za mikrofón a priprav ju na vystúpenie.

Stavebnice LEGO Juniors sú jednoducho zostaviteľné modely so základňou z kociek pre začiatočníkov a obsahujú jednoduchý návod na pomoc deťom s rýchlym stavaním a hrou. Stavebnicové hračky LEGO Juniors sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO na tvorivé stavanie.

Kočiar meria viac než 4 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 4 cm na šírku. Oblúk meria viac než 12 cm na výšku a 9 cm na šírku.

Počet dielikov: 92 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):