Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere Zväčšiť

LEGO Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

02899

Nový produkt

Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty

Viac detailov

33,50 € s DPH

Detaily

Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň. Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!

Obsahuje 3 minifigúrky: LEGO Friends Stephanie, Andreu a Oliviu plus figúrku psa Dasha. 2-poschodový modulárny dom pri jazere má základňu a steny z kociek pre začiatočníkov, otváracie dvere, kuchyňu, obývačku a spálne plus basketbalovú obruč na vonkajšej stene a ohnisko s miestami na sedenie. Ďalej obsahuje 3 zostaviteľné vodné skútre.

Medzi doplnkami nájdeš gitaru, 3 poháre, basketbalovú obruč a loptu, misku pre psa, kosť, poháre na smoothie, hrnček, 2 čerešne, 2 kabelky, džús, slnečné okuliare, luk, záchranné koleso, bumerang, kufrík, 3 záchranné vesty, ohnisko, 2 značky dráhy, kockovaná vlajka, kľúč, TV, mobilný telefón a Andreine slúchadlá. Obsahuje aj zostaviteľný stojan na trofeje, mrazničku s mixérom na smoothie a 3 ražne s marshmallowmi.

Pretekaj na vodných skútroch pomedzi značky dráhy a zisti, ktorá z dievčat sa ako prvá dostane ku kockovanej vlajke a vyhrá trofej. Po pretekoch na vodných skútroch môžeš oddychovať na gauči a sledovať futbalový zápas. Nastrč marshmallow na ražne a opeč ich na ohnisku.

Stavebnice LEGO Juniors sú jednoducho zostaviteľné modely so základňou z kociek pre začiatočníkov a obsahujú jednoduchý návod na pomoc deťom s rýchlym stavaním a hrou. Stavebnicové hračky LEGO Juniors sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO na tvorivé stavanie.

Dom s vrstvenými modulmi meria viac než 15 cm na výšku, 12 cm na šírku a 20 cm do hĺbky. Každý vodný skúter meria viac než 4 cm na dĺžku a 3 cm na šírku. Počet dielikov: 215 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):