Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak Zväčšiť

LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak

02891

Nový produkt

Nákladný vlak je vďaka jednoduchému ovládaniu a množstvu interaktívnych prvkov vhodný aj pre tých najmenších.

Viac detailov

109,00 € s DPH

Detaily

LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak je vďaka jednoduchému ovládaniu a množstvu interaktívnych prvkov vhodný aj pre tých najmenších. Deti sa môžu stať rušňovodičom vláčika s motorom s technológiou Push & Go - vláčik možno uviesť do chodu jemným postrčením dopredu alebo dozadu a zastaviť pridržaním alebo zdvihnutím z koľají. Pomôžte im umiestniť na koľaje 5 farebných akčných kociek, vďaka ktorým vláčik húka, rozsvecuje a zhasína svetlá, zastavuje pre doplnenie paliva, mení smer jazdy a zastavuje, kdekoľvek chcete. Naskočte na LEGO® DUPLO® Nákladný vlak s jednoduchými akčnými kockami, lokomotívou s motorom s technológiou Push & Go, ktorá svieti a vydáva zvuky, a navyše doplnkovou aplikáciou s množstvom digitálnych herných možností.

Obsahuje LEGO DUPLO figúrky rušňovodiča, kapitána a majiteľky obchodu, a navyše figúrku čajky, zostaviteľnú lokomotívu s technológiou Push & Go, ktorá svieti a vydáva zvuky, 2 nákladné vagóny s funkciou naklápania, 5 farebne rozlíšených akčných kociek, prístav s malým žeriavom a loďkou, väčší žeriav, stanicu určenú na nakladanie / vykladanie nákladov a 24 dielov koľají, vrátane výhybiek, kopcov, prejazdov a zastávok. Medzi doplnkami nájdete čerpaciu stanicu, kávovar, hrnček, tabuľku čokolády, pohár s mliekom, rybársku sieť, chlieb, banány, balíček, pokladňu, kľúč, rybu a jedálny lístok.

Aj tí najmenší zvládnu uviesť nákladný vlak do chodu jemným postrčením dopredu alebo dozadu a zastaviť ho pridržaním. Ukážte deťom, ako umiestňovať okolo trati všetkých 5 farebných akčných kociek tak, aby vláčik postupoval podľa ich pokynov. Vláčik dokáže húkať, rozsvietiť alebo zhasnúť svetlá, doplniť palivo, zmeniť smer jazdy alebo zastaviť. Pomôžte deťom s pomocou pohyblivého žeriavu naložiť a vyložiť sklápacie nákladné vagóny. Postrč vlak dopredu a pošli ho do prístavu vyzdvihnúť ryby z loďky. Bavte sa s deťmi a hrajte sa na obchod, zatiaľ čo sa rušňovodič zastaví v kaviarni na obed.

Tým ale zábava s LEGO DUPLO vláčikom nekončí! Stiahnite si ZADARMO aplikáciu s funkciou diaľkového ovládania a množstvom ďalších zábavných aktivít pre najmenších. Vláčik a koľaje obsiahnuté v tejto súprave sú kompatibilné aj s vláčikmi z vašej existujúcej LEGO DUPLO kolekcie. S loďkou sa môžete hrať aj vo vani! VAROVANIE: Lokomotíva a batérie nesmú byť umiestnené alebo použité blízkosti vody. Stiahnite si doplnkovú aplikáciu, ktorá je k dispozícii úplne zadarmo na portáloch App Store, Google Play alebo Amazon Kindle. Ďalšie informácie sú k dispozícii na Lego.cz/devicecheck.

LEGO DUPLO výrobky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Tento výrobok potrebuje k fungovaniu batérie (nie sú súčasťou balenia). Informácie o type a množstve batérií sú uvedené na obale. Pre ešte väčšiu porciu zábavy s LEGO DUPLO vláčiky spojte so sadami 10872 Doplnky k vláčika - most a koľaje, 10874 Parné vláčik a 10882 Koľaje.

Nákladný vlak s vagónmi meria cez 10 cm na výšku, 47 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Stanica meria cez 18 cm na výšku, 15 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Väčší žeriav meria cez 35 cm na výšku, 16 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Loďka meria cez 17 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Batérie 4 × AAA nie sú súčasťou balenia.

Počet dielikov: 105 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):