Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO DUPLO 10874 Parný vlak Zväčšiť

LEGO DUPLO 10874 Parný vlak

02890

Nový produkt

Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu.

Viac detailov

50,90 € s DPH

Detaily

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrky: rušňovodič a dieťa plus figúrku veveričky.
Zahŕňa zostaviteľnú lokomotívu s motorom Push & Go, svetlami a zvukmi, osobný vozeň, 5 farebne odlíšených akčných kociek, vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, strom a 16 kusov koľajníc.
Medzi doplnkami nájdete kanister s palivom, kufrík, chlieb a rýľ.
Parný vlak dokáže uviesť do pohybu každé dieťa jemným zatlačením smerom dopredu alebo dozadu. Zastaví ho zatlačením na motor zvrchu.
Ukážte svojmu dieťaťu, ako umiestniť a presúvať 5 farebných akčných kociek po trati, aby vlak vykonal pokyny a zatrúbil, zapol svetlá, doplnil palivo, zmenil smer alebo zastavil.
Rozvíjajte predstavivosť a rané herné zručnosti pomocou LEGO® DUPLO® figúrok, s ktorými sa môžete vydať na nekonečné cesty a dobrodružstvá.
Obohaťte hru so stavebnicou LEGO® DUPLO® stiahnutím bezplatnej aplikácie s funkciou diaľkového ovládania a množstvom zábavných aktivít pre malé deti.
Vlak a koľajnice z tejto stavebnice sú kompatibilné so zbierkou vlakov LEGO® DUPLO®, ktoré vaše dieťa už vlastní.
Stiahnite si voliteľnú aplikáciu v službe App Store, Google Play Store alebo Amazon Kindle Store. Ďalšie informácie nájdete na LEGO.com/devicecheck.
Produkty LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre malé ručičky.
Tento produkt vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Typ a množstvo sú uvedené na obale produktu.
Skombinujte so stavebnicou 10872 Vlakový most a koľajnice, 10875 Nákladný vlak a 10882 Koľajnice a získate ešte viac kombinácií koľajníc a zábavy s vlakom LEGO® DUPLO®.
Parný vlak s osobným vozňom meria viac než 10 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
Stanica meria viac než 15 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):