Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy Zväčšiť

LEGO Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

02666

Nový produkt

Vyplávaj za novými dobrodružstvami s Ariel a Erikom od Disney.

Viac detailov

42,10 € s DPH

Detaily

Vyplávaj za novými dobrodružstvami s Ariel a Erikom od Disney.

Usporiadaj nezabudnuteľnú oslavu s princeznou Ariel a Erikom. Vyplávaj na ich kráľovskom člne a predstieraj, že hráš hudbu so Sebastiánom točením morskou hviezdicou, zatiaľ čo Ariel s Erikom pretancujú celú noc na otočnom tanečnom parkete. Ochutnaj tortu so psom Maxom a nájdi Arielin skrytý poklad v trupe člna, skôr než vypustíš farebný ohňostroj z jeho zadnej časti! Uži si nikdy nekončiacu zábavu pri stavaní a prestavovaní tejto stavebnice rôznymi spôsobmi a vytvor si tak nekonečné príbehy na mori.

Obsahuje dve minifigúrky postáv: Princa Erika a Ariel so slávnostným oblečením a bielym závojom, ako aj figúrky kraba Sebastiána a psa Maxa.
Arielin kráľovský čln na oslavy má vyhliadkovú vežu s otočným tanečným parketom, lodné kormidlo, toaletný stolík a odpaľovač ohňostroja, ako aj vlastné nástupište a Sebastiánov ostrov s otočnými platňami s morskými hviezdicami.
Medzi doplnkami nájdeš tortu, okuliare, korunu, truhlu s pokladom, drahokam, ďalekohľad, doštičku zmluvy s Uršuľou, trojzubec, mašľu do vlasov, kosť, kocky ohňostroja a fľašu s parfumom.
Túto úžasnú stavebnicu si môžeš jednoducho upraviť výmenou alebo premiestnením vnútorného vybavenia, napríklad toaletného stolíka, stola s tortou a stola s nápojmi.
Prispôsob si čln, presúvaj a premieňaj vyhliadkovú vežu a nástupište alebo skombinuj, vymeň alebo zmiešaj

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14):