Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Creator 31094 Pretekárske lietadlo Zväčšiť

LEGO Creator 31094 Pretekárske lietadlo

03022

Nový produkt

Vychutnávaj si letecké dobrodružstvá v historickom štýle s Pretekárskym lietadlom

Viac detailov

29,90 € s DPH

Detaily

Vychutnávaj si letecké dobrodružstvá v historickom štýle s Pretekárskym lietadlom v klasickom dizajne zo stavebnice 31094 od LEGO® Creator 3 v 1. Spoznáš ho podľa modro-bielo-žlto-červenej farebnej kombinácie so samolepkami s pretekárskym motívom. Lietadlo má viditeľný motor s detailnými prvkami rúrok a valcov, pripevnený podvozok, veľkú lietadlovú vrtuľu, zalamovacie krídla v športovom dizajne a nastaviteľné výškové kormidlá na chvoste. Táto ohromujúca hračka lietadla taktiež obsahuje otvárateľný kokpit. Nájdeš tu aj figúrku pilota v leteckej kombinéze s potlačou a prilbu. So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak si chceš užiť ešte viac akcií a dobrodružstiev vo vzduchu, zostav si túto hračku vrtuľového lietadla a potom ju pretvor na helikoptéru alebo stíhačku.

Vychutnaj si 3 staviteľské alternatívy s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1. Ak si chceš užiť ešte viac akcií vo vzduchu, zostav si toto pretekárske lietadlo a potom ho prestav na výkonnú helikoptéru alebo rýchlu stíhačku s rotujúcimi pomocnými raketami.
Pretekárske lietadlo obsahuje viditeľný motor s rúrkami a valcami, pripevnený podvozok, veľkú točiteľnú leteckú vrtuľu, zalamovacie krídla, otvárateľný kokpit, nastaviteľné výškové kormidlá na chvoste a taktiež 2 pretekárske pylóny so zástavami.
Dobre si na tomto pretekárskom lietadle poobzeraj modro-bielo-žlto-červenú farebnú kombináciu so štýlovými samolepkami s pretekárskymi motívmi.
Obsahuje minifigúrku pilota v kombinéze s potlačou a prilbou.
Otvor tónovaný kryt kokpitu, aby si sa dostal(-a) do kokpitu lietadla, nastav výškové kormidlá na chvoste a roztoč vrtuľu.
Vzlietni na oblohu, vznes sa dole a preleť cez pretekárske pylóny pri plnej rýchlosti!
Pretekárske lietadlo meria viac ako 10 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 26 cm na šírku.
Helikoptéra meria viac ako 11 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
Stíhačka meria viac ako 10 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 24 cm na šírku.
Počet dielikov: 333

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):