Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

nové LEGO City 60227 Lunar Space Station Zväčšiť

LEGO City 60227 Lunárna vesmírna stanica

03168

Nový produkt

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje!

Viac detailov

44,50 € s DPH

Detaily

LEGO® City 60227 Lunárna vesmírna stanica, výrobca LEGO. Inšpiruj sa prieskumom a hrou vo vesmíre s modulárnou stavebnicou vesmírnej stanice.

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a posádke modulárnej lunárnej vesmírnej stanice a pripraviť sa robiť prieskum alebo študovať geódy. Po práci sa zrelaxuj pri pizzi a pozeraní TV a potom si zacvič na bežeckom páse alebo sa choď vyspať v anti-gravitačnej posteli. Potom si nasaď skafander a spolu s astronautmi odštartujte raketoplán, aby ste priniesli geódy späť na Zem. Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?? Paráda, že?

Táto podrobná stavebnica obsahuje 3 odnímateľné modulárne časti, ktoré možno prispôsobiť a usporiadať tak, ako si len praješ. Obsahuje kuchynský modul, obytný modul na spanie a trénovanie a laboratórny modul s kockou v tvare svetla, centrálny vzduchový uzáver, odnímateľnú družicu a odnímateľnú loď s otvárateľným kokpitom a úložným priestorom, ako aj 4 minifigúrky a figúrku robota. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.

Obsahuje 4 minifigúrky z edície LEGO® City: 2 astronautov a 2 členov posádky, ako aj figúrku robota.

Počet dielikov 412, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):